Огляд готеля Barcelo Bavaro Palace Deluxe

Перша лінія

Опис готелю Barcelo Bavaro Palace Deluxe 5*

Готель розташований на пляжі Bavaro всесвітньо відомого курорту Пунта-Кана, на території комплексу Barcelo Bavaro Beach Resort, у східній частині Домініканської Республіки. Побудований у 1985 році, остання реновація проводилася у 2011 році. Цей готель підійде як для сімейного відпочинку, так і пар. // Оновлено 04 січня 2023
Графік цін
26
пт
27
сб
28
нд
29
пн
30
вт
квітень
травень
Тури від 50 815 грн за двох, 5 ночей, без транспорту Детальніше

Типи номерів

170 новых гостиничных номеров (41,5 кв.м) с видом на поле для гольфа, расположенные в трёхэтажных зданиях, меблированные по высшему качеству и располагающие кроватями king size или 2-мя двуспальными кроватями и диваном в каждом номере. Во всех номерах ЖК-телевизор с диагональю 32 дюйма (1 русский канал), радио-часы для Ipod и MP3, утюг и гладильная доска. Полностью укомплектованная ванная комната с расслабляющим душем Raindance, косметическим зеркалом. Максимум 4 взрослых в номере: 2 взрослых + 2 детей; 3 взрослых + 1 ребёнок.
До
осіб
180 гостиничных номеров по 61 кв.м (с 2-мя раздельными спальнями), расположенные в 9-ти четырёхэтажных зданиях и меблированные по высшему качеству. Первая спальня с кроватью king size и диваном, соединенная c второй спальней с двумя двуспальными кроватями. Номер с террасой /балконом и джакуззи на двоих, вид на сад или поле для гольфа. Каждый номер имеет ЖК-телевизор с диагональю 32 дюйма в каждой спальне, радио-часы для Ipod и MP3, система освещения по присутствию, утюг и гладильная доска. Полностью оборудованная ванная комната с расслабляющим душем Raindance, косметическим зеркалом. Минимальное размещение – 3 человека. Каждый номер минимально рассчитан на 2 человека и максимально - на 6 человек: 4 взрослых + 2 ребёнка; 3 взрослых + 3 ребёнка; 2 взрослых + 4 ребёнка.
До
осіб
64 новых двухуровневых номеров (63,5 кв.м) с видом на новое поле для гольфа. Номера расположены в 3-х этажных зданиях, меблированных по высшему качеству, с кроватью king size на верхнем уровне и 2-мя двуспальными кроватями на нижнем уровне. Специальный семейный мини-бар, ЖК-телевизор с диагональю 32 дюйма, радио-часы для Ipod и MP3,утюг и гладильная доска. Две оборудованные ванные комнаты с расслабляющим душем Raindance, косметическим зеркалом. Максимум 4 взрослых: 2 взрослых + 2 детей; 3 взрослых + 1 ребёнок; 4 взрослых.
До
осіб
44 номера (112 кв.м) с видом на море и/или сад, расположенных в 4-х этажных зданиях с лифтом. Каждый номер состоит из спальни с кроватью king size, соединённой с второй спальней с 2-мя двуспальными кроватями и диваном. Семейный мини-бар, в каждой спальне ЖК-телевизор с диагональю 32 дюйма, радио-часы для Ipod и MP3, система освещения по присутствию, утюг, гладильная доска. Две укомплектованные ванные комнаты с душем Raindance, косметическим зеркалом. Минимальное размещение – 4 человека. Максимальное размещение – 6 человек: 4 взрослых +2 детей; 3 взрослых + 3 детей; 2 взрослых + 4 ребёнка.
До
осіб
2 номера по 203 кв.м с видом на море. Это больше, чем просто номер: спальня с двуспальной кроватью, гостиная и столовая площадью 70 кв.м. Номера располагают 2-мя ЖК-телевизорами с диагональю 42 дюйма, радио-будильник с возможностью подключения iPod и MP3, письменным столом с компьютером и принтером, и гладильной доской. В 2-х укомплектованных ванных комнатах с расслабляющим душем, есть фен, косметическое зеркало, тапочки и банные халаты. Два джакузи: одно в ванной комнате, второе на террасе. Каждых из этих номеров максимально рассчитан на 2-х взрослых человека. Эксклюзивные услуги Premium Service Club (Элитный Клуб): отдельная регистрация, услуги консьержа, бутылка рома по заезду, пляжные полотенца в номере, приоритетное бронирование в ресторанах a la carte, посещение ресторанов La Comedie и Kyoto бесплатно, пользование Club Lounge с 08:00-00:00 (импортные напитки, закуски, континентальный завтрак, настольные игры, книги, пресса, интернет), бесплатный Wi-Fi и пользование интернет-уголком, скидки в спа-салоне, доступ в VIP зону на дискотеке, вход в аквапарк (бассейн с искусственной волной).
До
осіб
800 гостиничных номеров (57 кв.м и 67 кв.м) с частичным видом или с видом на море или на сад. Номера расположены в 4-х этажных зданиях (есть лифт), меблированы по высшему качеству и с кроватью king size или 2-мя двуспальными кроватями и с одним или двумя диванами. Терраса или балкон с джакузи на двоих, ЖК-телевизор с диагональю 32 дюйма, радио-часы для Ipod и MP3, система освещения по присутствию. Максимум 4 взрослых: 2 взрослых + 2 детей; 3 взрослых + 1 ребёнок; 4 взрослых.
До
осіб
До
осіб
97 гостиничных номеров (67 кв.м) с видом на море, расположенных в 2-х и 4-х этажных зданиях, каждое из которых располагает лифтом. В каждом номере кровать king size или 2 двуспальные кровати, диван, терраса с выходом в сад или балкон с джакузи на двоих, ЖК-телевизор с диагональю 42 дюйма, радио-будильник с возможностью подключения iPod и MP3, система освещения по присутствию, утюг и гладильная доска. Укомплектованная ванная комната с расслабляющим душем Raindance, косметическим зеркалом. Максимум 4 человека: 2 взрослых + 2 детей; 3 взрослых + 1 ребёнок. Эксклюзивные услуги Premium Service Club (Элитный Клуб): отдельная регистрация, услуги консьержа, бутылка рома по заезду, пляжные полотенца в номере, приоритетное бронирование в ресторанах a la carte, посещение ресторанов La Comedie и Kyoto бесплатно, пользование Club Lounge с 08:00-00:00 (импортные напитки, закуски, континентальный завтрак, настольные игры, книги, пресса, интернет), бесплатный Wi-Fi и пользование интернет-уголком, скидки в спа-салоне, доступ в VIP зону на дискотеке, вход в аквапарк (бассейн с искусственной волной).
До
осіб
До
осіб
43 гостиничных номера (135 кв.м и 154 кв.м) с видом на море. Вы сможете наслаждаться прекрасным видом, купаясь в джакузи на собственной террасе или балконе. Кровать king size, гостиная с 2-мя диванами, 2 ванные комнаты, 2 ЖК-телевизора с диагональю 42 дюйма, радио-будильник с возможностью подключения iPod и MP3. Ванная комната с расслабляющим душем Raindance, косметическое зеркало. В каждом номере утюг и гладильная доска. Каждый из этих номеров максимально рассчитан на 2 взрослых человека. Эксклюзивные услуги Premium Service Club (Элитный Клуб): отдельная регистрация, услуги консьержа, бутылка рома по заезду, пляжные полотенца в номере, приоритетное бронирование в ресторанах a la carte, посещение ресторанов La Comedie и Kyoto бесплатно, пользование Club Lounge с 08:00-00:00 (импортные напитки, закуски, континентальный завтрак, настольные игры, книги, пресса, интернет), бесплатный Wi-Fi и пользование интернет-уголком, скидки в спа-салоне, доступ в VIP зону на дискотеке, вход в аквапарк (бассейн с искусственной волной).
До
осіб
2 номера, площадь 954 кв.м. С любой части номера вид на море. Presential Suite состоит из 3-х спален: первая с кроватью king size и джакузи, вторая - с кроватью king size, третья - с 2-мя двуспальными кроватями. Все спальни располагают ванной комнатой с душевой кабиной и всем необходимым: фен, косметическое зеркало, тапочки и халаты. Также есть столовая, зона с рабочим столом компьютером и принтером, 66-ти метровый бассейн на террасе, кондиционер и потолочный вентилятор, четыре ЖК-телевизора с диагональю 42 дюйма. В каждом номере радио-будильник с возможностью подключения iPod и MP3, утюг и гладильная доска, обслуживание номера. Есть прямой выход к лифту и на лестницу. По желанию Вы можете воспользоваться услугами мажордома. Максимальное размещение: 6 человек. Эксклюзивные услуги Premium Service Club (Элитный Клуб): отдельная регистрация, услуги консьержа, бутылка рома по заезду, пляжные полотенца в номере, приоритетное бронирование в ресторанах a la carte, посещение ресторанов La Comedie и Kyoto бесплатно, пользование Club Lounge с 08:00-00:00 (импортные напитки, закуски, континентальный завтрак, настольные игры, книги, пресса, интернет), бесплатный Wi-Fi и пользование интернет-уголком, скидки в спа-салоне, доступ в VIP зону на дискотеке, вход в аквапарк (бассейн с искусственной волной).
До
осіб

Розташування

Готель розташований за 20 км від Міжнародного аеропорту Пунта-Кана і за 190 км від Міжнародного аеропорту Las Americas.

Пляж

Протяжність пляжу – 2,4 км. Ширина пляжної смуги – 20 м.
  • перша лінія
  • власний пляж
  • піщаний пляж
  • шезлонги
  • парасольки

Послуги у готелі

4 відкритих басейни, тераса для засмаги, сад, ресторан "El Coral", що обслуговує в режимі a la carte, що спеціалізується на стравах з риби та морепродуктів. Стейк-хаус "Santa Fe", що спеціалізується на стравах з м'яса. Італійський ресторан La Dolce Vita обслуговування в режимі a la cartе. Мексиканський ресторан "Mexico Lindo". Японський ресторан та суші-бар "Kyoto" (азіатська кухня). Іспанський ресторан та тапас-бар "La Fuente". Французький ресторан La Comedie (виключно для клієнтів Club Premium). Гольф-бар "Hoyo 19". Ресторан на полі для гольфу спеціалізується на міжнародній кухні високого класу. Готель Barcelo Bavaro має два винні погреби. Один з них знаходиться поряд з рестораном "Sante Fe" і може вмістити 14 осіб, а інший біля ресторану "La Comedie", в ньому можуть повечеряти не більше 8 гостей одночасно. Лоббі-бар Carey (09:00-00:00), лаунж-бар Coffe, Rum & Cigar (тільки для повнолітніх), бар біля басейну Coco, бар у басейні Taino (09:00-23:00), бар Cielo - тільки для повнолітніх, бар Bambu біля басейну, поряд з дитячим клубом, бар Las Olas, винний льох у ресторанів Santa Fe House та El Coral Sea Food, спорт-бар Strikers (працює цілодобово), гольф-бар Hoyo 19, диско-бари Bavaro (23:00-03:00) та The Xone (для підлітків), бар у казино Black Jack 18+ (цілодобово).
  • ресторан
  • ресторан a la carte
  • кафе/бар
  • відкритий басейн
  • конференц-зал/банкетний зал
  • бізнес-центр
  • автостоянка
  • прокат автомобілів
  • сейф
  • пральня
  • перукарня/салон краси
  • лікар
  • зручності для людей з інвалідністю
  • трансфер в/з аеропорту
  • обмін валют
  • банкомат
  • оплата платіжними картами
  • рік реновації

Для дітей

Дитячий аквапарк Pirates Island Water Park (платно), Мini Club, що має дитячі ліжечка для денного відпочинку. Maxi Club з відеоіграми, більярдом та стіною для занять скелелазінням.
  • дитячий басейн
  • дитячий клуб
  • дитячі стільчиками в ресторані
  • дитяче ліжко
  • няня

Розваги та спорт

Поле для міні-гольфу на 18 лунок. Безкоштовно: дартс, шахи, міні-гольфа, бадмінтон, поле для футболу (100х55 м), поле для бейсболу (60х60 м), аква-аеробіка, каное, водний велосипед, кінотеатр, водне поло, розважальні програми. Платно: уроки тенісу, уроки віндсерфінгу, уроки катання на водних лижах, уроки управління кораблем, гольф (за межами готелю), уроки гольфу, ігрові автомати, водні лижі, катамаран.
  • аквапарк або гірки
  • Спа або велнес-центр
  • сауна/лазня/хамам
  • джакузі
  • настільний теніс
  • тенісний корт
  • сквош
  • гольф
  • волейбол
  • баскетбольний майданчик
  • футбольне поле
  • аеробіка
  • водні розваги
  • дайвінг
  • віндсерфінг
  • диско-клуб
  • казино
  • організація екскурсій
  • служба організації урочистостей

Номери

Всього 1402 номери в 3- та 4-поверхових корпусах готелю.

В номерах

Власна ванна кімната з душем, фен, косметичне дзеркало, халат, тапочки, 1 велике ліжко/2 двоспальні ліжка, ортопедичний диван, кондиціонер, стельовий вентилятор, міні-бар, LCD телевізор, радіо-будильник з MP3, сейф, кавоварка, Wi- Fi (12 USD/день на 1 пристрій на особу, безкоштовно в категорії Plus), праска, прасувальна дошка
  • ванна/душ
  • фен
  • тапочки і халат
  • міні-бар
  • кондиціонер
  • вентилятор
  • кабельне/супутникове ТВ
  • плазмовий телевізор
  • інтернет wi-fi
  • чайник/кавоварка
  • балкон/тераса
  • мікрохвильова піч
  • джакузі

Адреса

Playas de Bavaro, Баваро, 11517 Пунта Кана, Домініканська Республіка.

Телефони

+1 809 686 5797

Е-маil

[email protected]
номери 8,7
сервіс 8,4
чистота 8,6
харчування 9
інфраструктура 8,7
Графік цін
26
пт
27
сб
28
нд
29
пн
30
вт
квітень
Тури від 50 815 грн за двох, 5 ночей, без транспорту Детальніше

Схожі готелі

Найближчі готелі

Відгуки про Barcelo Bavaro Palace Deluxe 5*
8.7 з 10 58 відгуків | №1 з 46 готелів Баваро

Дуже класний відпочинок!
Є кілька мінусів, і багато плюсів.
Почну з "-":
1. Ресепшн далеко від виїзду з готелю, і готель не пускає екскурсійні автобуси інших компаній, крім своїх на територію забирати туристів. Треба брати білбоїв з гольфкарами і їхати на виїзд - це 5$ коштує, правда туроператори потім цю суму вирахують із вартості екскурсії. Така незручн...


Чудовий готель, рекомендую! 06 березня 2021 Оцінка 10.0

Готель підкорив моє серце, ми залишилися дуже задоволені вибором, хоча, перш ніж приїхати сюди, я начиталася поганих відгуків і була готова до гіршого! Писали, що заселення буде довгим, але, за фактом, ми впоралися менше ніж за годину, зважаючи на те, що записалися на вечері в Аля Карт ресторани. Окрема велика людська подяка Миколі з guest service, котрий до...


Незабутній відпочинок 05 березня 2021 Оцінка 10.0

Відпочивали в цьому прекрасному готелі на початку березня. Відпочинок вдався на славу. Летіли з Борисполя о 12.5 годині. Про літак чи добре чи ніяк. Харчування стерпне, голодними не будіть, тим більше знаючи про такий тривалий переліт наші туристи запасаються пальним і летіти повірте нудно. Паспортний контроль пройшов дуже швидко. Розсортування мікроавтобуса...


Найкращий і точка. 24 Січня 2018 Оцінка 8.0

Готель дійсно незнає собі рівних, і ні з чим незрівнянний. Тут є все для всіх. Для будь-якої категорії відпочиваючих, хоч для романтичного відокремленого відпочинку, хоч для молодіжної тусовки та ідеальний для дітей. Ми летіли з дитиною 7 років і вся сім'я залишилася в захваті. Найбільше у нас викликав замилування пляж. Пісочок та мальми як з картинки, довжи...


Ще приїдемо! Чекайте) 02 листопада 2017 Оцінка 8.0

Якщо шукаєте крутої движухи або шикарних номерів вам явно сюди їхати немає сенсу, а ось якщо хочете класного пляжу, відмінної їжі, шикарної красивої території, то напевно кращого місця і не знайдете. . Можна звичайно посидіти в спорт-барі співвітчизників тут відпочиває достатньо. Ну і протягом дня за стандартом. А ось мого вечірок не чекайте. Океан дуже спод...


Готель коштує своїх грошей 25 серпня 2017 Оцінка 10.0

Відпочивали з дружиною у Барсело 2 тижні у серпні. Летіли Росією, політ пройшов добре, трансфер зустрів швидко, у готелі за 20 хвилин поселили, претензій не було ні до кого. Спочатку важко було звикнути до нового часового поясу, ми ніколи раніше так сильно не міняли часову зону. Тому прокидалися перші дні о 4-5 ранку, потім звикли та перейшли на нормальний р...


Чарівне місце. 15 серпня 2017 Оцінка 8.0

Відпочивали в готелі вдвох із чоловіком. Готель просто приголомшливий, з величезною територією, яку не можна обійти і за місяць. Величезна кількість барів та басейнів. Поле, що простягаються до горизонту гольф, мальовничі озера. На території живуть ручні черепахи та фламінго, частенько ходили їх годувати, отримали масу емоцій! Є ще два Аквапарки, дорослий та...


Готель класний та веселий 17 травня 2017 Оцінка 7.0

Готель класний та веселий. Раді, що відпочивали саме тут! Пляж шикарний та великий. Зона для купання обгороджена буйками і глибина максимально з головою, а високому чоловікові по груди поплавати поринати достатньо. Вода чиста прозора. Пляж добре прибирають не тільки від сміття та від трави. Щоранку армія працівників наводить чистоту. На пляжі повно лежаків а...


1. Номери великі, деякі з джакузі. При броні вказуйте з видом на море, тому деякі виходять на двір або дорогу! З джакузі номери найкраще!
2. Wi-Fi є безкоштовний , але краще купити сім карту для телефону з потрібним кол гігабайт. Правда продається тільки в торг центрі та шатлів немає! 10 $ в один бік! Є до 16 безкоштовний у казино, вдавалося качати нові сер...


Найкращий готель! 14 березня 2016 Оцінка 10.0

Причепитися нема до чого, навіть якщо дуже хочеться. Просто найвищий клас! Жаль тільки, що від Москви летіти в цю чудесну країну так довго і дорого! Мріємо вже повернутися....


14 причин вибрати цей готель
Кваліфікований персонал
Безпека гостей та безпека їхнього майна
Функціональні, укомплектовані номери
Прийнятні ціни
Розкішний готель
Відпочинок та цікава програма для дітей
Готель на 1-й лінії, близькість до моря
У готелі надають послуги СПА
Відкритий басейн для відпочинку
Біля готелю власний пляж
Парк з атракціонами та водними гірками
Сейф для цінних речей
Дитяча ігрова кімната для найменших
Зручна автостоянка