COVID-19:

Правила відвідування країн

Популярні курорти

ЧаПи

Чим цікава Індія?
Індія — дивовижна країна з однією з найдавніших культур на планеті. Величезні, увінчані сніговими шапками, гімалайські гори, води священного Гангу, білосніжні пляжі Гоа, казкові міста «золотого трикутника» — Агра, Делі і Джайпур, містичний Тибет з його храмами та монастирями, яскраві тропічні ліси Західних Гхат — малий список того, що може запропонувати Велика Бхарата мандрівникам.

Завдяки тому, що Індія дуже велика країна — найбільша в південній Азії — тут існують різні кліматичні зони і в будь-яку пору року можна обрати регіон для туристичної поїздки.

Сервіс в Індії досить суперечливий. Готелі 4 і 5 зірок, в основному, належать західним готельним мережам, що гарантує високий рівень обслуговування. Готелі під місцевим керівництвом і зниженою зірковістю можуть бути, як адекватні за якістю послуг, що надаються, так і не відповідати очікуванням мандрівника, який звик до певних стандартів.
Який клімат в Індії?
Клімат переважно тропічний, на півночі тропічний мусонний. На рівнинах середні температури січня від +15°С на півночі до +27°С на півдні, травня — від +28°С до +35°С. Опадів випадає 60-100 мм в рік в пустелі Тар на заході країни, 300-400 мм в центральних районах Декана, 3000-6000 мм в Східних Гімалаях і на зовнішніх схилах Гат, 12 тис. мм в Черапунджі на плато Шиллонг (найвологіше місце на Землі).

Туристичний сезон триває з жовтня по березень, а кращими місяцями для подорожі по Індії вважаються листопад і грудень.