OTPUSK.API

Керівнику

API - це конструктор, на основі якого ваші (або наші) розробники можуть створити практично будь-який функціонал, який пов'язаний з турами. API можна порівняти з двигуном автомобіля. Він працює «під капотом» - його не видно, але це те, що змушує механізм рухатися. У серці www.otpusk.com працює той же API, який ми пропонуємо вам.

Ми стежимо за актуальністю інформації про готелі, за зміною форматів шлюзів туроператорів, і за швидкістю їх роботи. Ми підключаємо нових операторів. У той же час, всі важелі управління цінами знаходяться в ваших руках.

Розробнику

Основна функція API - це пошук турів. Відправляючи запит до одного методу ви отримуєте у відповіді ціни всіх операторів, які підключені до www.otpusk.com

Але Отпуск.API - це не тільки пошук. Це ще струнка і актуальна база країн-курортів-готелів, куди їздять наші туристи. Це одна з кращих баз описів готелів: близько 15 тис. Готелів, і понад 100 індикаторів по кожному готелю, опису номерів і фото у великій якості. API також містить кілька інших допоміжних сервісів, які дозволяють швидко і просто створити на цій базі гарний сайт, зручний додаток або корисний сервіс для ваших клієнтів.

Ваші побажання Наші можливості

Як працює API

+ 34 оператора

API

 • Єдиний пошук
  по всем ТО
 • Країни
  Курорти
 • Опис та
  фото готелей
 • Відгуки
  про готелі
Ваш сайт
 • Пошук турів
 • Каталог готелей
 • Гарячі
 • Розсилки та інше

Технічна підтримка

При підключенні ви отримаєте повну документацію з прикладами, яка охоплює всі функції API.

Ми також консультуємо по скайпу, е-мейлу або телефону.

Якщо у вас немає програмістів

Ви можете задіяти наших розробників для повної або часткової реалізації вашого проекту. У нас також є досвід роботи змішаної командою, коли ваш фахівець підключається до нашої команди на час розробки проекту. Після цього він залишається підтримувати і розвивати ваш продукт всередині вашої компанії.

Вартість

Вартість залежить від кількості запитів до пошуку. А також від того, чи потрібні вам описи готелів. Для отримання вартості зв'яжіться з нами.

Зв'язатись

  (044) 363-36-01
  xeopsus