Пару слів про зручність модуля пошуку турів

Читачі вашого сайту - туристи! Турист боїться форми пошуку турів для агентств з 23 полів і швидше подзвонить в іншу турфірму, ніж спроможеться заповнити всі ці поля. Тому ми спростили форму, залишивши тільки найважливіші поля, а додаткові фільтри сховали за посилання розширеного пошуку. Для туриста важливо, щоб пошук працював не тільки на комп'ютері, але і на екрані смартфона. Щоб можна було вибрати готелі з безкоштовним Wi-Fi або власним пляжем, і щоб в пошуку були якісні фотографії готелів та відгуки туристів.

3 місяці
1 рік
Модуль пошуку турів
1 500 грн
3 900 грн
Пошук для сторінки в Facebook
700 грн
1 900 грн
20 модулів гарячих турів
700 грн
1 900 грн
Модуль екскурсійних турів
700 грн
1 900 грн
Модуль «Популярні країни»
500 грн
1 300 грн
Модуль замовлення туру
300 грн
900 грн
Каталог готелей
Установка: 2 900 грн
700 грн
1 900 грн
Разом вигідніше!
1 місяць 3 місяці 1 рік
3
будь-які
модулі
800 грн 2 100 грн 5 900 грн
1 063 грн 2 741 грн 8 075 грн
3
+ + Проста і потужна CRM для турагентів нового покоління.
1 190 грн 3 060 грн 9 095 грн
1 місяць 3 місяці 1 рік
5
будь-яких
модулів
1 050 грн 2 700 грн 7 900 грн
1 275 грн 3 251 грн 9 775 грн
5
+ + Проста і потужна CRM для турагентів нового покоління.
1 402 грн 3 570 грн 10 795 грн
Безкоштовна версія
При встановленні безкоштовної
версії, необхідно посилання на
www.otpusk.com на вашому сайті
Пошук турів, без фільтрів і карт розташування готелів. Приклад→
При встановленні безкоштовної
версії, необхідно посилання на
www.otpusk.com на вашому сайті
Модуль гарячих турів
Обмеження: 1 модуль на 5 турів, відсутній дизайн «Плитки».
Модуль замовлення туру
Унісайт з можливостями та підтримкою
1900 грн
Часті запитання

Чи можу я встановити модуль самостійно?

Скопіюйте код модулю в вашому аккаунті, і вставте його на сайт в потрібному місці в «режимі HTML». Модулі будуть працювати відразу в дизайні «за замовчуванням». Для зміни зовнішнього вигляду знадобиться знання CSS. Якщо не вдасться - замовте установку нашим фахівцям, це коштує 1000 грн.

Чи можна налаштувати дизайн безкоштовного модулю?

Дизайн безкоштовного модулю налаштовується точно так, як і дизайн платного - за допомогою стилів CSS. Якщо ви налаштуєте безкоштовний модуль, а потім оплатите його, то вам не доведеться переналаштовувати дизайн або перевстановлювати код модулю.

Чи доведеться мені заново перевстановлювати модуль після оплати?

Після оплати в установленому модулі пошуку турів з'являється платний функціонал. Перевстановлювати код або заново налаштовувати зовнішній вигляд не потрібно. А ось код модулю гарячих турів в форматі «Плитки» потрібно буде згенерувати і встановити на сайт заново.

Скільки модулів пошуку я можу встановити?

Модуль пошуку турів ви можете встановити хоч на кожній сторінці вашого сайту, обмежень немає. Причому, на різних сторінках ви можете по-різному налаштувати його зовнішній вигляд.

Скільки модулів гарячих турів я можу встановити?

Один модуль гарячих турів можна поставити на безліч сторінок. Але якщо ви хочете, щоб на різних сторінках були різні тури, то вам потрібно створити кілька модулів гарячих з різними налаштуваннями. Платна підписка дозволяє створити до 20-ти таких модулів (від 1 до 12-ти турів в кожному). Безкоштовна підписка дозволяє створити один модуль з 5-ю турами, і вимагає установки посилання на www.otpusk.com на кожній сторінці з модулем.
Если необходимо более 20-ти модулей горящих туров:
До 50 модулей — 3420 грн на рік
До 100 модулей — 6080 грн на рік
До 200 модулей — 10640 грн на рік

Чи є у вас модуль для facebook та інших соцмереж?

«Пошук для Facebook» встановлюється у вигляді вкладки на вашу сторінку в цій соцмережі. Вам не потрібен сайт, тільки сторінка в Facebook, і для установки не потрібно IT-фахівець. Замовлення туру з модуля приходить прямо на вашу пошту або в CRM.

Чому безкоштовний модуль безкоштовний? Який сенс?

Для установки безкоштовного модулю ми вимагаємо встановити посилання на вашому сайті. Посилання - це SEO, SEO - це відвідувачі сайту, а відвідувачі - це гроші. Виходить, що посилання приносить нам невеликий прибуток, хоча і дуже опосередковано.

Чи є версія модуля українською мовою?

Всі модулі, крім «Каталогу готелів» мають українську версію. В акаунті, при отриманні коду виберіть відповідні налаштування. «Каталог готелів» також буде переведений найближчим часом

Як змінити дизайн модулю?

Код модулю, який ви копіюєте в акаунті, містить CSS-стилі. З їх допомогою можна змінити модуль в дуже широких межах. CSS містить коментарі, тому навіть початківцю верстальщику буде не складно внести невеликі корективи. Але якщо ви хочете побудувати форму в один рядок, то тут знадобляться більш серйозні знання.

Як об'єднати модуль пошуку з Гугл.Аналітікой?

У модулі пошуку налаштована відправка даних про події в Гугл.Аналітіку. Ви можете відстежувати, як ваші відвідувачі використовують модуль, і які джерела трафіку приводять клієнтів. Модуль пошуку відправляє дані про такі події:
— Відправлення форми пошуку (подія називається «Натиснуто кнопка Знайти»)
— Відкриття сторінки туру
— Відкриття форми замовлення
— Відправлення форми замовлення
Відстеження подій за замовчуванням включено у всіх модулях пошуку. Події містять деякі додаткові відомості про дії користувача, наприклад країну пошуку або ціну замовленого туру.

Чи є в модулі онлайн-бронювання турів?

Так, турист може оплатити знайдений у модулі пошуку тур карткою. Це безкоштовна функція модулів, що реалізована за допомогую CRM MoiTuristy (потрібен аккаунт).

Для чого ставити пошук турів на сайт?

Відвідувачі сайту - туристи, які хочуть підібрати собі тур. Якщо на вашому ресурсі немає такої можливості, то вони підуть без покупки. Встановіть собі пошук турів на сайт і звернень побільшає.

Потрібен пошук турів для турагенств?

Модуль Отпуск.НаСайт розроблений для туристів. У ньому немає зайвих полів і він має приємний інтерфейс. Безкоштовний модуль для туристичних сайтів обмежений по функціоналу в порівнянні з платним. Якщо ви шукаєте підбір турів для менеджерів з туризму - зверніть увагу на CRM МоїТуристи. У неї вбудований Турсканер, професійний пошуковик по турах. Турсканер можна також придбати окремо від CRM.

Чому турфірми вибирають модулі Отпуск.НаСайт?

  • Навіть у безкоштовній версії модулі показують актуальні ціни всіх операторів.
  • Всі модулі адаптовані під мобільні пристрої.
  • У модулів приємний зовнішній вигляд, який, при необхідності, можна доопрацювати під ваш сайт.
  • Модулі можна встановлювати на сайти з будь-CMS: Wordpress, Tilda, Bitrix, Drupal, MODx і т.д.
  • Доступна вартість.
Отримайте безкоштовний або платний комплект модулів Зареєструватися

Зв'язатись

  (044) 223-36-01
  black_jack_ss