3 місяці
1 рік
Модуль пошуку турів
1 500 грн
3 900 грн
Пошук для сторінки в Facebook
700 грн
1 900 грн
100 вітрин турів
700 грн
1 900 грн
Модуль гарячих турів
700 грн
1 900 грн
Модуль екскурсійних турів
700 грн
1 900 грн
Модуль «Популярні країни»
500 грн
1 300 грн
Модуль замовлення туру
300 грн
900 грн
Каталог готелей
Установка: 2 900 грн
700 грн
1 900 грн
Унісайт з можливостями та підтримкою
3 000 грн
Разом вигідніше!
1 місяць 3 місяці 1 рік
3
будь-які
модулі
800 грн 2 100 грн 6 000 грн
1 300 грн 3 250 грн 9 750 грн
3
+ + Проста і потужна CRM для турагентів нового покоління.
1 400 грн 3 500 грн 10 500 грн
1 місяць 3 місяці 1 рік
5
будь-яких
модулів
1 100 грн 2 750 грн 8 250 грн
1 600 грн 4 000 грн 12 000 грн
5
+ + Проста і потужна CRM для турагентів нового покоління.
1 700 грн 4 250 грн 12 750 грн


Популярні запитання

Чи можу я встановити модуль самостійно?

Скопіюйте код модулю в вашому аккаунті, і вставте його на сайт в потрібному місці в «режимі HTML». Модулі будуть працювати відразу в дизайні «за замовчуванням». Для зміни зовнішнього вигляду знадобиться знання CSS. Якщо не вдасться - замовте установку нашим фахівцям, це коштує 1000 грн.

Як змінити дизайн модулю?

Модулі мають виглядати як природна частина вашого сайту, а не як сторонній віджет. Тому дизайн усіх модулів гнучко налаштовується за допомогою стилів CSS. Можна змінити кольори, шрифти, рамки та фони. Базове налаштування можете запросити у нас при покупці чи продовженні модулів. Детальне налаштування CSS за вашими макетами можна замовити як окрему послугу.

Скільки модулів пошуку я можу встановити?

Модуль пошуку турів ви можете встановити хоч на кожній сторінці вашого сайту, обмежень немає. Причому, на різних сторінках ви можете по-різному налаштувати його зовнішній вигляд, або поставити різні країни у форму пошуку.

Скільки модулів гарячих турів я можу встановити?

Один модуль гарячих турів можна поставити на безліч сторінок. Але якщо ви хочете, щоб на різних сторінках були різні тури, то вам потрібно створити кілька модулів гарячих з різними налаштуваннями. Аналог модуля гарячих турів — модуль Вітрина, їх можна поставити набагато більше, і при цьому ми слідкуємо щоб у вітринах завжди були актуальні тури по сезону.

Чи є у вас модуль для facebook та інших соцмереж?

«Пошук для Facebook» встановлюється у вигляді вкладки на вашу сторінку в цій соцмережі. Вам не потрібен сайт, тільки сторінка в Facebook, і для установки не потрібно IT-фахівець. Замовлення туру з модуля приходить прямо на вашу пошту або в CRM.

Чи є версія модуля українською мовою?

Всі модулі, крім «Каталогу готелів» мають українську версію. В акаунті, при отриманні коду виберіть відповідні налаштування. «Каталог готелів» також буде переведений найближчим часом

Як об'єднати модуль пошуку з Гугл.Аналітікой?

У модулі пошуку налаштована відправка даних про події в Гугл.Аналітіку. Ви можете відстежувати, як ваші відвідувачі використовують модуль, і які джерела трафіку приводять клієнтів. Модуль пошуку відправляє дані про такі події:
— Відправлення форми пошуку (подія називається «Натиснуто кнопка Знайти»)
— Відкриття сторінки туру
— Відкриття форми замовлення
— Відправлення форми замовлення
Відстеження подій за замовчуванням включено у всіх модулях пошуку. Події містять деякі додаткові відомості про дії користувача, наприклад країну пошуку або ціну замовленого туру.

Я хочу прибрати логотип Otpusk з фотографій готелів

Прибрати логотипи повністю неможливо, бо фотографії є цінним оригінальни контентом, яки швидко вкрадуть. Але ви можете замінити логотип на свій. Ця послуга коштує 3900 грн/рік або 1500 грн за 3 місяці.

Чи є в модулі онлайн-бронювання турів?

Так, турист може оплатити знайдений у модулі пошуку тур карткою. Це безкоштовна функція модулів, що реалізована за допомогую CRM MoiTuristy (потрібен аккаунт).

Чому безкоштовний модуль безкоштовний? Який сенс?

Для установки безкоштовного модулю ми вимагаємо встановити посилання на вашому сайті. Посилання - це SEO, SEO - це відвідувачі сайту, а відвідувачі - це гроші. Виходить, що посилання приносить нам невеликий прибуток, хоча і дуже опосередковано.

Для чого ставити пошук турів на сайт?

Відвідувачі сайту - туристи, які хочуть підібрати собі тур. Якщо на вашому ресурсі немає такої можливості, то вони підуть без покупки. Встановіть собі пошук турів на сайт і звернень побільшає.

Чи можна налаштувати дизайн безкоштовного модулю?

Дизайн безкоштовного модулю налаштовується точно так, як і дизайн платного - за допомогою стилів CSS. Якщо ви налаштуєте безкоштовний модуль, а потім оплатите його, то вам не доведеться переналаштовувати дизайн або перевстановлювати код модулю.

Потрібен пошук турів для турагенств?

Модуль Отпуск.НаСайт розроблений для туристів. У ньому немає зайвих полів і він має приємний інтерфейс. Безкоштовний модуль для туристичних сайтів обмежений по функціоналу в порівнянні з платним. Якщо ви шукаєте підбір турів для менеджерів з туризму - зверніть увагу на CRM МоїТуристи. У неї вбудований Турсканер, професійний пошуковик по турах. Турсканер можна також придбати окремо від CRM.

Чому турфірми вибирають модулі Отпуск.НаСайт?

  • Навіть у безкоштовній версії модулі показують актуальні ціни всіх операторів.
  • Всі модулі адаптовані під мобільні пристрої.
  • У модулів приємний зовнішній вигляд, який, при необхідності, можна доопрацювати під ваш сайт.
  • Модулі можна встановлювати на сайти з будь-CMS: Wordpress, Tilda, Bitrix, Drupal, MODx і т.д.
  • Доступна вартість.
Отримайте безкоштовний або платний комплект модулів Зареєструватися