Понад 2 млн турів і екскурсій по 101 країні світу від 34 туроператорів
Україна
Вхід для агентів

Про компанію

Отпуск - це сайт порівняння цін на тури, і найпопулярніший туристичний сайт України. Ми збираємо актуальні ціни десятків туроператорів в одних результатах пошуку, в реальному часі порівнюючи ціни і показуючи вам найдешевші. Сотні турфірм в великих містах України готові продати вам будь-який з цих турів - справжній рай для покупця! Отпуск не продає тури— це роблять наші численні партнери.

Актуальність цін на Отпуску гарантується передовим програмним забезпеченням, створеним спільно з фахівцями Одеву. Ключова компетенція студії - розробка туристичних сайтів. Туроператорам, мережам агентств, OTA і іншим великим компаніям Одев розробляє складні пошукові системи і рішення по автоматизації. Для невеликих і середніх компаній це створення туристичних сайтів різних розмірів і складності.

У чому складність розробки сайту для туристичної компанії, а саме пошукової системи? Джерелами цін є туроператори, «пакетувальні» пропозиції для туристів. У кожного туроператора сотні мільйонів прорахованих пропозицій, і свій власний унікальний формат експорту. З іншого боку, тур є продуктом з 25-ю параметрами, такими як дата початку туру, тривалість туру, аеропорт вильоту і прильоту, авіарейс, готель, тип номера, кількість і вік подорожуючих, схема харчування, наявність трансферу, страховки і т.д. Всю цю інформацію потрібно в реальному часі збирати, сортувати і показувати вам. Завдання додатково ускладнюється тим, що туроператори щодня міняють близько 40% всіх прорахованих цін на турпакети, знижуючи або підвищуючи їх в залежності від заповнюваності рейсів і кон'юнктури ринку.

Travelon — це інноваційний туристичний оператор, який пропонує широкий спектр послуг для агентів та туристів, спрямованих на забезпечення незабутнього досвіду подорожей. Обираючи Travelon, ви отримуєте не лише якісні туристичні послуги, а й надійного партнера, готового забезпечити підтримку на кожному етапі вашої подорожі.

Зв'язок з адміністрацією сайту
Авторські права
Авторські та майнові права на дизайн та всю інформацію веб-сайту, а також на підбір та розташування матеріалів належать власнику сайту. Всі права захищені та охороняються законом. © 2021 Otpusk.ua