Понад 2 млн турів і екскурсій по 101 країні світу від 34 туроператорів
Україна
Вхід для агентів

Експорт інформації

Як технологічний лідер в туризмі, ми пропонуємо IT-рішення для невеликих і великих туристичних сайтів і компаній.

Пошук турів

Веб-сервіс Otpusk.com (програмний інтерфейс API) дозволяє організувати пошук турів на вашому сайті. Такий пошук можна об'єднати з бронюванням туру, або відправкою заявки до турфірми. Повна свобода щодо дизайну і побудови вашого сайту, але для програмування інтерфейсу і механізму вам знадобляться власні інженери.

Описи готелів

Наші співробітники щодня додають і оновлюють опису десятків готелів, з більш ніж 30-ти тисячної бази сайту Otpusk.com. У кожного запису - 110 параметрів готелю, 22 параметра для номерів, текстові описи, координати на карті і великі фотографії. Ви можете довірити нам створення і підтримку вашої бази готелів. Готелі додаються на вашу вимогу, і потім автоматично оновлюються слідом за оновленням інформації на Otpusk.com. За наступними країнами ми перевіряємо актуальність інформації не рідше ніж раз на 2 роки: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Греція, Туніс, Таїланд, Іспанія, ОАЕ, Шрі-Ланка, Домінікана.

Детальніше про експорт готелів →

Рейтинги готелів, і відгуки з сайту ТурПравда.com

Туристи довіряють відгуками більше, ніж турагентам. Більше 90 тис. відгуків про готелі з сайту ТурПравда можуть бути опубліковані на вашому сайті безкоштовно. А рейтинг готелю дозволить туристу відрізнити хороший готель від поганого, адже категорія далеко не завжди відображає реальну якість відпочинку.

Детальніше про експорт відгуків і рейтингів →