Понад 2 млн турів і екскурсій по 101 країні світу від 34 туроператорів
Україна
Вхід для агентів

Умови користування сайтом

Умови користування Сайтом www.otpusk.com.
1. Загальні положення
1.1. Сайт «otpusk.com» (далі – Сайт) – це Сайт порівняння цін на пакетні тури. Сайт збирає актуальні ціни десятків туроператорів в одних результатах пошуку, в реальному часі порівнюючи ціни та відображає користувачу найдешевші. Сотні турфірм в великих містах України готові продати будь-який з цих турів, розміщуючи поряд з результатами пошуку оголошення з своїми контактними даними. Сайт не продає тури — це роблять наші партнери.
1.2. Сайт надає користувачам можливість шукати тури для подорожей по мінімальним цінам, а також розміщувати заявки для покупки турів у туристичних фірм та інші матеріали.
2. Правила поведінки користувача на Сайті
Права Користувача:
2.1. Користувач має право отримувати оперативну інформацію про наявність турів, вартість турів, що пропонується туроператорами, згідно параметрам пошуку, які задає користувач.
2.2. Користувач має право отримувати доступ до будь-яких матеріалів, що розміщені на Сайті.
Користувач зобов'язаний:
2.3. Не здійснювати ніяких дій, що можуть призвести до порушення працездатності Сайту.
3. Правила для адміністрації Сайту
3.1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за достовірність та актуальність інформації що надається туроператорами, а саме: вартість туру, включені послуги, опис готелей, розклад авіарейсів, а також будь-яку іншу інформацію, що користувач отримує на Сайті.
3.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за виконання своїх зобов'язаннь рекламодавцями, туристичними фірмами, які розміщують свої оголошення на Сайті.
3.3. Адміністрація має право без пояснення причин відмовити в реєстрації новому користувачу, в тому числі обліковий запис якого, був видалений за порушення даних Умов використання сайту, заблокувати або видалити обліковий запис користувача.
3.4. Адміністрація має право доводити до відома користувачів інформацію про послуги, що надаються третіми особами, в тому числі за допомогою розсилок, розміщення на сторінках Сайту баннерів, посиланнь, та іншими способами комуннікації.
4. Відповідальність
4.1. Адміністрація не відшкодовує будь-які збитки, які Користувач може понести внаслідок взаємодії з Сайтом, а також внаслідок взаємодії з іншими партнерами Сайту (турагенствами, туроператорами, які надають інформацію про тури, що відображаються в результатах пошуку на Сайті).
4.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
4.2.1. Затримки або сбої в процесі взаємодії з Сайтом, що виникли внаслідок непереборної сили, а також через неполадки в телекоммунікаційних, компьютерних, електричних та інших суміжних системах.
4.2.2. Належне функціонування Сайту, у випадках, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його викорстання, а також не несе ніяких зобов'язаннь по забеспеченню користувачів такими засобами.
5. Порушення Умов користування Сайтом
5.1. Адміністрація сайту вправі розкрити зібрану про Користувача інформацію, якщо розкриття необхідно в зв'язку з розслідуванням або скаргою щодо неправомірного використання Сайту, або для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може порушувати або втручатися в роботу сайту або порушувати права інших користувачів.
5.2. Адміністрація Сайту має право розкрити інформацію про Користувача для дотримання чинного законодавства або судових рішень, забезпечення виконання цих Умов, захисту прав або безпеки інших користувачів.
5.3. Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає або дозволяє таке розкриття.
5.4. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача, припинити і (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив Умови користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або через технічні неполадки або проблеми.
5.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту.
6. Вирішення спорів
6.1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або спорів між Сторонами цієї Угоди обов'язковою умовою до звернення в суд є пред'явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).
6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
6.3. При неможливості вирішити спір в добровільному порядку будь-яка із Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які надані чинним законодавством України.
7. Додаткові умови
7.1. Адміністрація сайту не приймає зустрічні пропозиції від Користувача щодо змін цих Умов користування.