ТОП-5 готелів Каппадокії в скелі: максимальний комфорт, панорамні види та душевна атмосфера

Ціни актуальні на сьогодні 23:32
Пiдбiрка створена 27 квітня

Замітка редактора: Серце Каппадокії – національний парк Гереме, відомий своїми «марсіанськими» ландшафтами, печерними монастирями і регулярними парадами повітряних куль. Саме тут зосереджена левова частка туристичної інфраструктури Каппадокії. 

Безумовно, Каппадокію не можна розглядати як традиційний курорт з горезвісним All-inclusive. Це відпочинок іншого сорту. Туристи з усього світу прямують сюди, до центральної частини Туреччини, за враженнями. І, звичайно ж, за яскравими фотографіями. А приводів їх наклацати – більш ніж достатньо. Знамените «Вау!» буде переслідувати вас всюди… 

Саме на цей фактор – Вау! – ми орієнтувалися, складаючи рейтинг кращих готелів Каппадокії за версією Otpusk.com. Перш за все ми враховували ексклюзивність готелю – він має бути розташованим в скелі, щоб турист перейнявся атмосферою. Не менш важливим є наявність оглядового майданчика, вона ж тераса, звідки можна милуватися природною красою і міським краєвидом. Опитавши туристів і турагентів, взявши до уваги думки авторитетних туристичних платформ, ми зупинилися на п'ятірці кращих готелів у цьому напрямку. Сподіваємося, наш вибір буде вам корисний.