Перша лінія
Піщаний пляж

Опис готелю Sani Asterias Suites 5*

Розкішний готель світового класу Sani Asterias входить до готелю Sani Resort. Двоповерхові котеджі збудовані навколо мальовничої бухти Sani Marina. На її берегах розташовані магазини, таверни, ресторани та бари. Кожен котедж ексклюзивно декорований: в оформленні переважає ручна робота з використанням натуральних матеріалів. Мальовнича природа сприяє прогулянкам на автомобілі, а морський круїз на приватній яхті справляє незабутнє враження. Відпочиваючим гарантовані виняткові умови розміщення, чудовий сервіс, привабливе море та пляжі із золотим піском. У 2012, 2014 та 2015 роках курорт Sani Resort був нагороджений премією Conde Nast Traveller Russia як «Найкращий зарубіжний сімейний готель». Курорт розташований на території екологічного заповідника площею 1000 гектарів із сосновим бором та піщаними пляжами. Готель був збудований у 2003 році, останній ремонт пройшов у 2016 році. // Оновлено 05 січня 2023
Графік цін
30
вт
квітень
01
ср
02
чт
03
пт
04
сб
05
нд
06
пн
07
вт
08
ср
травень
Тури від 174 802 грн за двох, 7 ночей, з трансфером на автобусі Детальніше

Типи номерів

Площадь 90 кв.м. Сюит с роскошным и элегантным дизайном расположен на нижнем этаже и имеет великолепный вид на Эгейское море. Все номера имеют прямой выход к пляжу, с просторной гостиной с камином и столовой, спальной комнатой с гардеробной комнатой, двумя ванными комнатами и частным садиком. В делюкс сюите можно разместить до четырех человек; максимум 3 взрослых и один ребенок или 2 взрослых и 2 ребенка до 12 лет. Роскошное постельное белье, пол – керамическая или мраморная плитка, покрытая коврами, веранда с садом (100 м2) с мебелью из ротанга, двумя шезлонгами, тентом, двумя кофейными столиками и двумя креслами, экспресс регистрация в номере, экспресс отъезд из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского в день заезда, фрукты в номере в день заезда, забронированные лежаки (с комфортными матрасами) и зонты, вечерний сервис в номерах, ежедневная доставка газет, услуги красоты и здоровья в номере, ужин в номере или на террассе или балконе номера, по запросу, iPod и док станция Bose.
До
осіб
Площадь 50 кв.м. В джуниор сюите можно разместить до двух взрослых. Роскошное постельное белье, пол – керамическая или мраморная плитка, покрытая коврами, экспресс регистрация в номере, экспресс отъезд из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского в день заезда, фрукты в номере в день заезда, забронированные лежаки (с комфортными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номерах, ежедневная доставка газет, услуги красоты и здоровья в номере, ужин в номере или на балконе номера, по запросу.
До
осіб
Площадь 50 кв.м. В джуниор сюите можно разместить до двух взрослых. Роскошное постельное белье, пол – керамическая или мраморная плитка, покрытая коврами, экспресс регистрация в номере, экспресс отъезд из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского в день заезда, фрукты в номере в день заезда, забронированные лежаки (с комфортными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номерах, ежедневная доставка газет, услуги красоты и здоровья в номере, ужин в номере или на балконе номера, по запросу.
До
осіб
Площадь 60 кв.м. Просторные номера расположены на первом этаже и состоят из отдельной гостиной, частного садика. Номера с видом на пляж имеют прямой выход к пляжу Sani Asterias Suites. В данном сюите можно разместить максимум четыре человека; максимум 3 взрослых или 2 взрослых и 2 ребенка до 12 лет. Роскошное постельное белье, пол – керамическая или мраморная плитка, покрытая коврами, экспресс регистрация в номере, экспресс отъезд из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского в день заезда, фрукты в номере в день заезда, забронированные лежаки (с комфортными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номерах, ежедневная доставка газет, услуги красоты и здоровья в номере, ужин в номере или на балконе номера, по запросу.
До
осіб
Площадь 60 кв.м. Просторные номера расположены на первом этаже и состоят из отдельной гостиной, частного садика. В данном сюите можно разместить максимум четыре человека; максимум 3 взрослых или 2 взрослых и 2 ребенка до 12 лет. Роскошное постельное белье, пол – керамическая или мраморная плитка, покрытая коврами, экспресс регистрация в номере, экспресс отъезд из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского в день заезда, фрукты в номере в день заезда, забронированные лежаки (с комфортными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номерах, ежедневная доставка газет, услуги красоты и здоровья в номере, ужин в номере или на балконе номера, по запросу.
До
осіб
До
осіб
Площадь 110 кв.м. Великолепный просторный номер с изумительным видом на Эгейское море. Семейный сюит делюкс с видом на море состоит из вместительной гостиной со столовой, двух спальных комнат (одна из спальных – с гардеробной) и двух ванных комнат. В семейном сюите делюкс можно разместить до 5 человек; максимально 2 взрослых и 3 ребенка до 12 лет или 4 взрослых. Роскошное постельное белье, керамическая плитка, покрытая коврами, балкон (40 м2) и мебелью из ротанга: двумя шезлонгами, диваном, тентом, двумя столиками и креслами, регистрация в номере, экспресс обслуживание при отъезде из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского по прибытию, фрукты в номере по прибытию, забронированные шезлонги (с роскошными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номере, ежедневная доставка газет (по запросу), услуги салона красоты и здоровья в номере, ужин в номере (по запросу).
До
осіб
Площадь 100 кв.м. Номер с великолепным дизайном и изумительным видом на гавань расположен на нижнем этаже. Семейный сюит делюкс с выходом к гавани состоит из вместительной гостиной со столовой, двух спальных комнат (одна из спальных – с гардеробной), двух ванных комнат и садика. В делюкс семейных номерах можно разместить до 5 человек; максимально 2 взрослых и 3 детей до 12 лет или 4 взрослых. Роскошное постельное белье, керамическая плитка, покрытая коврами, терасса с садиком (25 м2) и мебелью из ротанга: двумя шезлонгами, диваном, тентом, двумя столиками и креслами, регистрация в номере, экспресс обслуживание при отъезде из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского по прибытию, фрукты в номере по прибытию, забронированные шезлонги (с роскошными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номере, ежедневная доставка газет (по запросу), услуги салона красоты и здоровья в номере, ужин в номере (по запросу).
До
осіб
Площадь 85 кв.м. Вместительный сюит с прямым выходом на пляж Sani Asterias Suites. Семейный сюит с двумя спальными комнатами состоит из гостиной, двух спальных комнат (одна из спальных – с гардеробной) и двух ванных комнат. В семейном сюите с двумя спальными можно разместить до 5 человек; максимально 2 взрослых и 3 детей до 12 лет или 4 взрослых. Роскошное постельное белье, керамическая плитка, покрытая коврами, терасса с садиком (25 м2) и мебелью из ротанга: двумя шезлонгами, диваном, тентом, двумя столиками и креслами, регистрация в номере, экспресс обслуживание при отъезде из отеля, бутылка эксклюзивного греческого вина или шампанского по прибытию, фрукты в номере по прибытию, забронированные шезлонги (с роскошными матрасами) и зонты на пляже, вечерний сервис в номере, ежедневная доставка газет (по запросу), услуги салона красоты и здоровья в номере, ужин в номере (по запросу).
До
осіб

Розташування

П-ів Кассандра, за 80 км від міжнародного аеропорту м. Салоніки «Македонія», 45 хвилин їзди на автомобілі, 20 хвилин на гелікоптері.

Пляж

Приватний закритий пляж. Щорічно відзначається Блакитним Прапором ЄС. Хостеси «Beach Buddies» надають першокласне обслуговування на пляжах SANI: допомога у виборі лежаків, преса, послуги офіціанта. Кіоски з пляжними рушниками працюють протягом усього дня. Рятувальники на пляжі та біля басейнів, кабінки для перевдягання та душові. На пляжах пропонуються холодні рушники, фірмова освіжаюча вода Sani, а також дитячі іграшки, розваги та послуга з нагляду за дітьми на березі моря – «Babywatch». Щодня зарезервовані лежаки для гостей готелю SANI ASTERIAS SUITES на трьох найкращих пляжах курорту SANI. (Відвідувачі можуть користуватися електромобілем): Піщаний пляж у SANI ASTERIAS SUITES. Пляж Sea You у гавані SANI MARINA (300 м). Пляж Bousoulas поряд із SANI BEACH HOTEL & SPA (300 м).
  • перша лінія
  • власний пляж
  • піщаний пляж
  • шезлонги
  • парасольки
  • пляжні рушники

Послуги у готелі

Готель працює на базі сніданків або на базі півпансіону. Сніданок – шведський стіл, обід – a la carte меню, вечеря – a la carte меню. Середземноморська кухня, дієтичні та вегетаріанські страви. Дитяче харчування, спец. дитяче меню. Ресторан високої кухні - Water (меню від кухаря, володаря двох зірок Мішлен), критий лаундж Over Water (сніданок та вечеря для гостей старше 12 років) та бар Water, 43 ресторани та бари на території курорту Sani. Можна замовити приватну вечерю на пляжі або на терасі/балконі свого номера.
  • ресторан
  • ресторан a la carte
  • кафе/бар
  • відкритий басейн
  • критий басейн
  • конференц-зал/банкетний зал
  • бізнес-центр
  • автостоянка
  • прокат автомобілів
  • сейф
  • безкоштовний wi-fi
  • ліфт
  • пральня
  • перукарня/салон краси
  • номери для некурящих
  • трансфер в/з аеропорту
  • пізній виїзд
  • причал для яхт
  • обмін валют
  • банкомат
  • оплата платіжними картами
  • Рік реновації

Для дітей

Для маленьких гостей в готелі працюють 3 дитячі клуби та дрібний басейн, що знаходиться під наглядом персоналу.
  • дитячий басейн
  • дитячий майданчик
  • дитячий клуб
  • дитяче меню в ресторані
  • дитячі стільчиками в ресторані
  • дитяче ліжко
  • няня

Розваги та спорт

Ексклюзивно для гостей Sani Asterias в готелі побудований новий центр спа, в якому пропонуються відновлюючі процедури, створені спеціально для Spa Retreat by Anne Semonin; також тут є бутік, у якому ви можете придбати косметику. Після індивідуальної зустрічі косметолог залежно від особливостей вашої шкіри підбере спеціальну програму з використанням ароматерапевтичної косметики Anne Semonin. Також гості можуть відвідати тренажерний зал, сауну та критий басейн, а також користуватися послугами SPA-центру The Spa Suite в Porto Sani.
  • Спа або велнес-центр
  • сауна/лазня/хамам
  • джакузі
  • настільний теніс
  • тенісний корт
  • волейбол
  • баскетбольний майданчик
  • футбольне поле
  • прокат велосипедів
  • тренажерний зал
  • аеробіка
  • заняття йогою
  • водні розваги
  • дайвінг
  • віндсерфінг
  • анімація

Номери

Всього 57 Suites: 16 Junior Suites BF/MF (~50 кв.м), 25 Suites BF/MF (~60-65 кв.м), 4 Deluxe Suites BF (~90 кв.м), 2 Suites Family 2 Bedrooms BF (~105 кв.м), 5 Suites Family Deluxe 2-Bedrooms BF/MF (~130-150 кв.м), 5 Three Bedroom Deluxe Suite Private Pool (~180 кв.м).

В номерах

  • ванна/душ
  • фен
  • тапочки і халат
  • міні-бар
  • сейф
  • кондиціонер
  • кабельне/супутникове ТВ
  • плазмовий телевізор
  • vcd/dvd
  • телефон
  • чайник/кавоварка
  • балкон/тераса
  • джакузі
  • басейн

Адреса

63077 Kassandra Halkidiki

Телефони

Бронирование: +30 23740 99500
Факс: +30 23740 99509

Е-маil

[email protected]
номери 9
сервіс 10
чистота 9
харчування 10
інфраструктура 9
Графік цін
30
вт
квітень
01
ср
02
чт
03
пт
04
сб
05
нд
06
пн
07
вт
08
ср
09
чт
10
пт
11
сб
12
нд
13
пн
14
вт
травень
Тури від 174 802 грн за двох, 7 ночей, з трансфером на автобусі Детальніше

Схожі готелі

Найближчі готелі

Рекомендовані готелі

Відгуки про Sani Asterias Suites 5*
9.0 з 10 0 | з 340 готелів Халкідіков – Кассандри

Хороші 5* 09 червня 2016 Оцінка 9.0

Хочу залишити відгук про готель, в якому нам удалося відпочити на славу. Довго стояв вибір, до якої країни поїдемо, зупинилися на Греції. Читала багато про країну, але ніколи не відвідувала, а мої дівчата не роздумуючи погодилися.
Стояв вибір між готелем Помегранат та Сани, вибрали Сані по великій території. Готель нам запропонували наші друзі, які приїжджа...


15 причин вибрати цей готель
Кваліфікований персонал
Безпека гостей та безпека їхнього майна
Функціональні, укомплектовані номери
Прийнятні ціни
Розкішний готель
Відпочинок та цікава програма для дітей
Готель на 1-й лінії, близькість до моря
У готелі надають послуги СПА
Відкритий басейн для відпочинку
Дитяче меню для найменших
Біля готелю власний пляж
Безкоштовний Wi-Fi
Сейф для цінних речей
Дитяча ігрова кімната для найменших
Зручна автостоянка